НИШ
ГУ НИШ - СЕКРЕТАРИЈАТ ЗА ПОЉОПРИВРЕДУ
ВОЛИМ СЕЛО

Контакт

Секретаријат за пољопривреду

Улица Николе Пашића број 26, 18000 Ниш

Телефон: 018 505 699
Е-маил: Gordana.Stojanovic@gu.ni.rs

Руководећи запослени у Секретаријату за пољопривреду:

Саша Стоиљковић, секретар Секретаријата за пољопривреду
Контакт: Sasa.Stoiljkovic@gu.ni.rs

Љубиша Стојановић, руководилац Сектора за послове буџетског фонда, за пољопривредну производњу прераду и екологију у пољопривреди
Контакт: Ljubisa.Stojanovic@gu.ni.rs


Маја Ђорђевић, шеф Одсека за пољопривредно земљиште, водопривреду и сеоску инфраструктуру
Контакт: Maja.Djordjevic@gu.ni.rs


Дејана Раденковић, шеф Одсека за послове буџетског фонда за пољопривреду
Контакт: Dejana.Radenkovic@gu.ni.rs


Татјана Балабан, шеф Одсека за пољопривредну производњу, прераду и екологију у пољопривреди
Контакт:
Tatjana.Balaban@gu.ni.rs